Menu Zamknij

Drink bar na wesele- jak to wygląda?

Jak wygląda organizacja drink baru na wesele? O czym warto pamiętać i co trzeba wiedzieć? Ile to kosztuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym artykule!

Organizacja Wesela to zarówno niesamowita przygoda, jak i wyzwanie- niesie ze sobą wiele obowiązków. Jesteśmy po to by w tym pomóc. Bar, szkło, sprzęt, lód, menu, dekoracje, owoce, zioła, soki, napoje, przyprawy, czy chociażby odpowiedni alkohol – od dzisiaj nie musicie się tym martwić!

Decydując się na Guzewicz Bar macie pewność, że macie do czynienia z profesjonalistami w swoim fachu. Wasze zadowolenie jest dla Nas sprawą nadrzędną, dlatego przyjeżdżamy na miejsce przyjęcia około 3 godzin wcześniej, aby przygotować się do sprawnego serwisu i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, na Waszą uroczystość przyjeżdżamy z własnym szkłem. Nie mamy jednak możliwości przybycia z wyparzarką do szkła, tak więc w tej kwestii konieczna będzie współpraca z salą bankietową.
W naszej ofercie znajdziecie, aż 4 różne mobilne bary dzięki czemu bez problemu wkomponujemy się w styl Waszego przyjęcia – możemy również pracować na barze dostępnym w sali bankietowej- wszystko zależy od Was!

Ile to kosztuje ?

Wiele osób zadaję sobie to pytanie, na które ciężko jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od Waszych oczekiwań i potrzeb, a także od liczby gości weselnych i czasie obsługi. Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza, dzięki któremu będziemy mogli przesłać Wam odpowiednią ofertę wraz z cennikiem: http://guzewiczbar.pl/#kontakt

Średnia cena za obsługę wesela na około 100 osób to 3 tysiące złotych – co w takim razie składa się na końcowy koszt ?
– Obsługa 2 barmanów, którzy są w tym dniu w pracy często ponad 20 godzin.
– Pakiet alkoholi – około 20l różnego rodzaju oryginalnych trunków.
– Dojazd do 150km bez dodatkowych opłat
-Profesjonalne stanowisko barmańskie wraz ze szkłem i całym wyposażeniem
– Syropy, soki, owoce i dodatki do koktajli (od niedawna Cola uchodzi za dobro luksusowe)
– Lód do koktajli ( niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w upalne dni to nawet 100kg!)
– Domowej produkcji dekoracje, syropy i pure
– Umiejętności i doświadczenie barmanów, którego nie można kupić za żadne pieniądze 🙂

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i przygotujemy ofertę skrojoną na miarę. Prześlijcie nam tylko odpowiedź na pytanie:
„Czym musi charakteryzować się idealny drink bar, który spełni moje oczekiwania?” – a My zajmiemy się resztą 🙂

Do zobaczenia!

Powiązane Wpisy